Jakie zalety ma Bizagi Modeler

Tworzenie skomplikowanych diagramów nie jest prostym zadaniem. Bez wątpienia potrzebna jest do tego aplikacja Bizagi Modeler, która cieszy się bardzo dużą popularnością w ostatnich latach.

Rozbudowana platforma

Rozbudowana platforma to owoc współpracy Bizagi Studio oraz Bizagi Automation. Opracowali oni system, który umożliwia modelowanie systemu wspomagającego najważniejsze procesy biznesowe. Warto zwrócić uwagę na fakt, że program jest coraz częściej wykorzystywany przez młodych przedsiębiorców, którzy chcą osiągać duże zyski.

Funkcje programu Bizagi Modeler

Doświadczenie pokazuje, że warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ponieważ daje to bardzo dobre efekty. W celu założenia konta na Bizagi modeler należy wejść na oficjalną stroną internetową i wypełnić formularz. Żeby zacząć korzystać z programu, wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową programu. Wersja darmowa programu powinna być całkowicie wystarczająca dla osób początkujących, ponieważ można w ten sposób przetestować najważniejsze funkcje i ocenić, czy program spełnia nasze wymagania. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wielu użytkowników wersji darmowej po pewnym czasie zaczyna korzystać z wersji płatnej, czyli pomysłodawca miał dobre założenia.

Podstawowa wersja programu

Podstawową wersją programu powinni być również usatysfakcjonowani początkujący adepci mapowania. Prosty oraz intuicyjny interfejs sprawia, że bardzo łatwo się odnaleźć w programie i przetestować poszczególne funkcje. Stworzoną dokumentację procesową można publikować w takich formatach jak: PDF, Word oraz Excel. Bardziej wymagający użytkownicy mogą oczywiście skorzystać z płatnej wersji programu. Większa pojemność repozytorium to główna różnica. Warto zauważyć, że może ona wynosić nawet 1 TB. Oprócz tego dostępny jest podgląd historii zmian, a to znacznie ułatwia pracę użytkownikowi. Mapowanie najlepiej wykonać przed wdrożeniem ERP lub CRM. Tworzenie procesów ułatwiających pracę zdalną również nie powinno stanowić żadnego problemu. Bizagi modeler to narzędzie, które można używać za darmo i jest proste w obsłudze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here