internet

Prowadzisz działalność i potrzebujesz niezawodnego połączenia z Internetem? Nie wiesz jak wybrać tani i szybki Internet dla firmy w Krakowie? Chciałbyś szybko uporać się z formalnościami i nie martwić się połączeniem Internetowym? Mamy dla Ciebie łatwe i przyjemne rozwiązanie – internet światłowodowy dla firm Kraków od ith.eu. Obecnie ilość dostępnych na rynku ofert połączenia Internetowego może przyprawić o zawrót głowy. Prędkości przesyłania, hosting, typ połączenia. Ciężko znaleźć jedną umowę, która będzie odpowiadać wszystkim oczekiwaniom. Ith.eu skupia się przede wszystkim na potrzebach klienta. Internet światłowodowy dla firm Kraków od ith.eu dopasujesz w stu procentach do swoich potrzeb. Zarówno wybór zakresu usługi i prędkości, jak i okresu, na jaki podpisujesz umowę leży w Twoich rękach.

Wiemy, że zakładając firmę, trzeba uporać się z wieloma formalnościami. Dlatego postanowiliśmy, że pytanie „jak wybrać tani i szybki internet dla firmy w Krakowie?” nie będzie kolejnym uporczywym kłopotem. Internet jest obecnie niezbędny do funkcjonowania każdej firmy i właśnie dlatego uważamy, że podpisanie umowy nie powinno być utrudnieniem. W ith.edu umowę podpiszesz bez wychodzenia z domu czy biura, a w ciągu tygodnia będziesz cieszył się niezawodnym połączeniem Internetowym.

Ograniczenia związane ze środkami bezpieczeństwa koniecznymi podczas pandemii koronowirusa utrudniły funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw. Wiele osób większość działalności przeniosła do internetu. Z tego względu w ith.eu wychodzimy naprzeciw firmom oferując możliwość sprawdzenia naszych usług. Internet światłowodowy dla firm Kraków od ith.eu oferuje Internetową Tarczę Kryzysową, dzięki której do końca roku przetestujesz połączenie i usługi hostingowe za symboliczne 1 zł. To nie żadna próba wmanewrowania w podpisanie umowy, a raczej coś w rodzaju okresu próbnego. W pakiecie otrzymujesz publiczny adres IP, gwarancję na określony poziom świadczenia usług i podłączenie światłowodowe. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony i z usługi w każdej chwili można zrezygnować bez konieczności podawania powodu. To proste jak subskrypcja Twojej ulubionej platformy internetowej.

Łącze światłowodowe jest obecnie najbardziej niezawodnym typem połączenia na rynku. Światłowód dzięki swojej budowie umożliwia przesyłanie danych z prędkością kilku Tb na sekundę, a uzyskiwany za jego pośrednictwem sygnał jest odporny na zakłócenia. Zjawiska pogodowe takie jak burze, silne wiatry czy śnieżyce nie mają żadnego wpływu na stabilność połączenia internetowego. Dość zastygających obrazów w trakcie wideokonferencji i długiego czasu uploadowania plików.

Internet światłowodowy dla firm Kraków od ith.eu to najnowocześniejsze rozwiązanie w kategorii internet Kraków. Do jego największych plusów można zaliczyć: elastyczność podpisywanej umowy, możliwość całkowitego dopasowania i gwarancję prędkości połączenia. Ith.eu oferuje możliwość dowolnej modyfikacji przygotowanych pakietów abonamentowych dla indywidualnych klientów. Zaczynając od prędkości połączenia poprzez ilość publicznych adresów IP (możliwość rozszerzenia pakietu aż do 256 adresów), a kończąc na okresie, na jaki podpisywana jest umowa. Zespół firmy składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy dbają o każdy detal. Dzięki włożonej ciężkiej pracy, mają pewność, że ich produkt obroni się sam i klienci po zakończonym okresie próbnym zostaną z nimi na dłużej. Profesjonalne podejście do oferowanej usługi, a także do obsługi klienta gwarantuje pozytywne doświadczenie współpracy z ith.edu. Dla wszystkich, którzy stawiają na postęp technologiczny i innowację na rynku wybór dostawcy internetowego w Krakowie nie powinien już stanowić problemu. Dodatkowo obecna promocja, która umożliwia przetestowanie usługi za darmo pomoże rozwiać ostateczne wątpliwości.

Filozofią ith.edu jest ułatwiać, a nie utrudniać a ich cel to zadowolenie klientów. Chociażby z tego powodu warto sprawdzić ich ofertę. Dodatkowo konkurencyjne warunki sprawiają, że internet światłowodowy dla firm Kraków od ith.eu może niedługo stać się ważnym graczem na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here