Księgowość to usługa niezbędna w każdej firmie. Co w sytuacji, gdy prowadzisz własną działalność lub stoisz na czele firmy i nie masz możliwości samodzielnego prowadzenia rozliczeń? Nie chcesz wydawać budżetu na zatrudnienie własnej księgowej? W takim przypadku, dobrze jest skorzystać z oferty firmy zewnętrznej. Jeśli działasz w Szczecinie i okolicach, warto wówczas powierzyć sprawy księgowe Biuru Rachunkowemu ABK.

Dla kogo księgowość zewnętrzna?

Biuro Rachunkowe ABK oferuje szeroki zakres usług księgowych i kadrowo – płacowych, a także fachowe doradztwo w tych dwóch obszarach. Obsługuje wszystkie podmioty – zaczynając od jednoosobowych działalności gospodarczych, na fundacjach i stowarzyszeniach kończąc. Biuro na bieżąco śledzi zmiany w przepisach, więc gdy powierzasz mu księgowość, masz pewność, że wszystkie działania są przeprowadzane w myśl aktualnie obowiązujących norm – niezależnie od tego, czy będą to sprawozdania finansowe, naliczanie wynagrodzeń pracowników czy też prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Każdy klient jest ważny – możesz zlecić tu zarówno jednorazowe zlecenie, jak również podpisać umowę o stałej współpracy. Jeśli dopiero rozpoczynasz działalność gospodarczą, ABK przygotowało dla Ciebie optymalny pakiet zawierający wszystkie rodzaje czynności księgowych, jakie będą Ci potrzebne. Dzięki tak solidnemu zapleczu możesz skupić się tylko i wyłącznie na rozwoju firmy!

Księgowość zewnętrzna nie jest droga!

Oczywiście Biuro Rachunkowe ABK nie pracuje za darmo, ale ceny jego usług są znacznie niższe, niż koszty zatrudnienia etatowej księgowej. Ile dokładnie kosztuje taka obsługa? Te informacje dostępne są na stronie biura, gdzie znajdziemy pełny cennik usług takich jak: obsługa Ksiąg Handlowych, KPiR, ryczałtu, a także sprawy kadrowo – płacowych. Biuro zapewnia też wygodę w kwestii rozliczeń – opłata za usługi jest zależna od ilości dokumentów księgowych w miesiącu, więc jeśli jesteś w stanie ocenić ich ilość, z góry wiesz jakie koszty poniesiesz. Podobnie jest w przypadku kadr i płac – cena zależna jest od ilości obsługiwanych osób.

Oprócz przystępnych  cen, Biuro Rachunkowe ABK od czasu do czasu organizuje promocje, dzięki którym otrzymasz korzystne bonusy. Na przykład, za polecenie klienta możesz otrzymać aż 50% zniżki na miesięczne usługi. Warto sprawdzać stronę biura raz na jakiś czas, aby żadna ciekawa promocja nie umknęła Twojej uwadze!

Biuro Rachunkowe ABK to firma elastyczna, która potrafi dopasować się do potrzeb klienta. Jeśli szukasz profesjonalizmu i solidności – to właśnie biuro dla Ciebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here