Rejestracja domen internetowych

Na rynku istnieje cała masa firm, które oferują kompleksowe usługi w zakresie rejestracji domen oraz hostingu. W zależności od oferty oraz prestiżu danej firmy, ceny wymienionych wyżej usług mogą znacząco się od siebie różnić.

Najdroższe są usługi znanych firm, których reklamy możemy spotkać w telewizji oraz internecie. Mimo to, cena nie idzie w parze z jakością, ponieważ płacimy wyłącznie za znaną markę. Tego typu serwisy bardzo często oferują rozwiązania w postaci darmowych okresów próbnych. Dzięki temu możemy, na przykład, przetestować domenę zupełnie za darmo przez rok. Po tym czasie jednak, cena domeny będzie o wiele wyższa niż standardowo, bez okresu próbnego, dlatego jeśli od samego początku zamierzamy korzystać z domeny przez dłuższy czas, to nie warto korzystać z okresu próbnego. Serwis, dzięki któremu możemy zarejestrować domenę najprawdopodobniej będzie oferował również usługi hostingowe, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, ponieważ nie musimy kupować domeny oraz hostingu na kilku różnych stronach. Jeśli jednak zastanawiasz się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, to radziłbym szukać innych rozwiązań niż te, które oferują powszechnie znane serwisy.

Wiele mniej popularnych serwisów oferuje usługi podobne jakościowo, za znacznie mniejsze pieniądze. Jednym z najciekawszych rozwiązań są tanie domeny na kru.pl. Koszt domeny zarejestrowanej za pośrednictwem tego serwisu to 9.89 zł, w przypadku najtańszych domen z rozszerzeniem .pl. Oczywiście oferta jest bardzo zróżnicowana i znajdziemy tam również o wiele droższe domeny, jednak jeśli szukamy jakiejś chwytliwej nazwy dla naszej pierwszej strony internetowej, to uda nam się ją zarejestrować za mniej niż 10 złotych.

Domeny internetowe

Rejestracja domen internetowych w kru.pl przebiega w bardzo sprawny sposób, ponieważ po kilku minutach od zakupu możemy cieszyć się aktywną domeną. Oprócz domen, serwis kru.pl posiada również bogatą ofertę hostingową. Jest to serwis, który warto polecić zarówno osobom początkującym, jak i tym bardziej doświadczonym w tworzeniu stron internetowych.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here