Nauka inwestowania w nieruchomości – jakimi szkoleniami warto się zainteresować?

0
957

Chcesz mądrze zainwestować swoje pieniądze w nieruchomości lub rozpocząć biznes związany z tą branżą? W takim razie postaraj się wygospodarować nieco wolnego czasu i zapisz się na jeden z kursów organizacji Albrecht International. Założyciel tego przedsięwzięcia swój pierwszy milion na nieruchomościach zarobił już w wieku 26 lat! Sprawdź, jakie szkolenia od Pawła Albrechta przydadzą ci się najbardziej.

Szkolenia z sourcingu

Akademia Sourcingu to program skierowany do osób zainteresowanych pozyskaniem i finansowaniem mieszkań poniżej ceny rynkowej. Podczas szkolenia z inwestowania w nieruchomości można nie tylko nabyć niezbędną wiedzę, ale także poznać inwestorów, fliperów i inne osoby z branży. Ponadto uczestnicy mogą dowiedzieć się, jak tworzyć zdolność kredytową, prowadzić rozmowy z inwestorami czy też analizować oferty i opłacalność inwestycji.

Warsztaty z budowania majątku

Szkolenie na temat zarabiania na nieruchomościach zostało przygotowane na bazie doświadczeń kilku tysięcy osób związanych z organizacją Albrecht International. Podczas dwudniowych wykładów uczestnicy poznają tajniki pozyskiwania mieszkań na wynajem i budowania dzięki nim rodzinnego majątku. Oprócz teorii mogą liczyć dodatkowo na wiele praktycznych materiałów np. umowy najmu, listę mebli i wyposażenia mieszkania czy też protokoły zdawczo-odbiorcze.

Warsztaty z remontu nieruchomości

Zakup mieszkania lub domu to często dopiero początek przygód z rynkiem nieruchomości. W wielu przypadkach zakupiony lokal wymaga gruntownego remontu. Ponadto dzięki niektórym zmianom można znacząco podnieść wartość nieruchomości i w ten sposób zwiększyć swój zysk z wynajmu lub sprzedaży. Dzięki warsztatom można lepiej przygotować się do procesu remontowego, poznać sposoby na zwiększenie potencjału nieruchomości, a także uniknąć w przyszłości często popełnianych błędów generujących dodatkowe koszty lub obniżających zyski.

Warsztaty z kwater pracowniczych

W ostatnich latach ogromnym zainteresowaniem na rynku nieruchomości cieszą się inwestycje związane z kwaterami pracowniczymi. W dużej mierze ma to związek z napływem imigrantów zarobkowych, a także powstawaniem dużych fabryk i stref przemysłowych. Takie warsztaty mogą zatem przydać się osobom, których biznes lub kariera zawodowa jest związana z przemysłem na dużą skalę. Na najmie kwater pracowniczych można nieźle zarobić i to nawet przy małym kapitale początkowym, a kurs prowadzony przez Pawła Albrechta może pomóc w zdobyciu wiedzy niezbędnej do wkroczenia do tej branży.

Szkolenie online z fundamentów inwestowania

Bardzo ciekawą propozycją dla osób, które nie są w pełni przekonane do inwestowania w nieruchomości lub nie mają wiedzy w tym zakresie, jest bezpłatne szkolenie z fundamentów inwestowania. Podczas dwugodzinnego kursu online można dowiedzieć się nieco o tym, jak zarobić w tej branży bez kapitału i doświadczenia, zbudować majątek rodzinny dzięki nieruchomościom czy też rozpocząć handel, najem lub pośrednictwo. Dodatkowo podczas szkolenia można zadawać pytania założycielowi organizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here