Kantory internetowe to doskonałe rozwiązanie dla emigrantów zarobkowych i turystów. Zapewniają one bowiem oszczędność czasu, pieniędzy oraz wygodę. Żeby się o tym przekonać warto zajrzeć na stronę https://www.facebook.com/kantorbox/.

Kursy w kantorach internetowych są znacznie korzystniejsze niż w tych tradycyjnych, przekonasz się o tym odwiedzając https://kantorbox.pl. Możesz tam w każdej chwili sprawdzić aktualny spread, który stanowi różnicę pomiędzy ceną sprzedaży a ceną kupna waluty. Oczywiste jest, że tam, gdzie spread jest wyższy, tam mniej się opłaca wymieniać walutę – i na odwrót, najniższy spread będzie bardziej opłacalny dla klienta. W kantorach internetowych spread jest znacznie niższy niż w kantorach tradycyjnych, nie mówiąc już o bankach. Dodatkowo w e-kantorach klienta czekają promocje i programy lojalnościowe, które obniżają spread jeszcze mocniej.

Kantory internetowe są szczególnie wygodne dla emigrantów zarobkowych i turystów ponieważ wymianę waluty online można przeprowadzić o dowolnej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca oraz na różnych urządzeniach typu smartfon, tablet, laptop. Wymagany jest jedynie dostęp do internetu. Przekonać się o tym można na stronie https://www.facebook.com/kantorbox/. Kolejną zaletą jest to, że transakcję kupna albo sprzedaży waluty w e-kantorze można planować z wyprzedzeniem. Wystarczy zdefiniować dane operacji, a transakcja zostanie zrealizowana w zdefiniowanym czasie. Dotyczy to konkretnego dnia i godziny. Można nawet zlecać wymianę po konkretnym kursie, także jeśli jest on różny od obecnego. W takim wypadku operacja zostanie automatycznie zrealizowana, kiedy kiedy kurs spełni założone wymagania. Świetną sprawą są stałe zlecenie wymiany. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, dzięki któremu można wpłacać co miesiąc pieniądze na konto w kantorze. Pieniądze zostaną automatycznie wymienione na odpowiednią walutę, w określonym wcześniej czasie. Później przelane zostaną na konto w banku, w którym spłacany jest kredyt, opłacane studia dziecka za granicą itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here