Mobilny system CRM

0

Każdemu przedsiębiorcy zależy na sukcesie jego firmy – jest to rzecz jak najbardziej zrozumiała. Dzisiaj natomiast możemy śmiało powiedzieć, że możliwości, aby go osiągnąć, mamy w zasadzie na wyciągnięcie ręki… albo ręki z telefonem. Jak to możliwe?

Nowoczesna strategia firmy

Na początku warto krótko opowiedzieć o ewaluacji postrzegania sukcesu. Dawniej strategie firmy prezentowały się bowiem nieco inaczej. Sądzono, że im większa liczba klientów, tym większe zyski firmy, w związku z czym wszelkie działania firmy nastawione były przede wszystkim na zdobycie nowych klientów. Teoretycznie ta zasada funkcjonuje nadal, jednak dzisiaj wiemy, że priorytetem naszej firmy powinno być przede wszystkim pozyskiwanie lojalnych, wieloletnich klientów. W jaki sposób nowoczesne rozwiązania mogą nam w tym dopomóc?

CRM – system na miarę XXI wieku

Tym sposobem przechodzimy do systemów CRM. O co tu chodzi? CRM to skrót od pierwszych słów angielskiego sformułowania, co można przetłumaczyć na „zarządzanie relacji z klientem”. Mówiąc dość ogólnie i prosto jest to system informatyczny umożliwiający przejrzyste gromadzenie, analizowanie informacji dotyczących klienta oraz ułatwiający podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładne ocenić każdego klienta, spersonalizować dla niego ofertę itp.

Mobilne systemy CRM

No dobrze – lecz dlaczego klucz do naszego sukcesu może być ukryty w naszym telefonie? Przecież ten system CRM wydaje się być niezwykle skomplikowany… Otóż tak nie jest! W istocie całość sprowadza się do zakupu odpowiedniego systemu, wprowadzeniu danych i na przyzwyczajeniu się do nowego rytmu pracy. Co jest zaś szczególnie istotne – systemy CRM można także zainstalować na smartfonach! Dzięki temu możemy kontrolować działania firmy oraz strategie zarządzania klientami w każdym miejscu i o każdym czasie! Mobilne systemy CRM umożliwiają nam trzymanie cały czas ręki na pulsie!

Izolacje i pianki pod panele podłogowe

0

Panele są częstym gościem we wszystkich domach i mieszkaniach. Ich łatwość montażu, cena oraz cechy użytkowe powodują, że jest to najlepsze rozwiązanie. Jednak aby nasze panele wyglądały i służyły nam prawidłowo, musimy użyć podkładów.

Izolacje do paneli podłogowych

Spośród wielkiego wyboru na rynku znajdziemy kilka rodzaju podkładów naturalnych:

– korek – Jest jednym z najpopularniejszych sposobów izolacji pod panele. Wykazuje bardzo duże cechy akustyczne. Jego struktura pozwala na zastosowanie jedynie na gładkich i nieuszkodzonych powierzchniach, dlatego przed jego użyciem powinniśmy zadbać o jakość podłoża, na którym go umieścimy.

– mata z eko płyty – Jest świetnym izolatorem ciepła, jak również akustycznym. Jednak jej właściwości nie pozwalają na zastosowanie w pomieszczeniach wilgotnych. Można jej użyć na lekko nierównych powierzchniach. Warto jednak unikać tego rozwiązania w przypadku, gdy domownicy mają alergię, ponieważ mata wytwarza silne pylenie.

– tektura karbowana i papier falisty – Jest to najtańsze rozwiązanie ze wszystkich podkładów. Jednak ich cienka warstwa oraz małe właściwości akustyczne, powodują, że wymagają zastosowania na idealnych powierzchniach. Są najlepsze pod ogrzewanie podłogowe.

Pianka pod panele

Po korku jest ona najczęściej stosowanym produktem. Jednak posiada niską akustyczność i małą odporność na wilgoć. Wybierając panele, powinniśmy również zastanowić się nad wyborem odpowiedniej panki. Cena w tym przypadku nie powinna grać dużej roli, ponieważ odpowiednio dobrana pianka wydłuża żywotność samych paneli i utrzymuje je w dobrym stanie. Pianki pod panele są w różnej grubości i przeznaczone do różnych powierzchni. Należy pamiętać, że zastosowanie jej wiąże się często z koniecznością wygładzenia betonu, na którym zostanie zastosowana. Sztuczne pianki mają zazwyczaj grubość od 2 do 4 mm.

Który z produktów wybrać?

W sklepie Bricoman można zamówić każdy z rodzajów podkładów i pianek w dobrej cenie – https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/panel-deski-parkiety-klej-listwy-akcesoria-do-podlog/izolacja-i-podklady. Jeśli nasze podłoże betonowe nie jest zbyt idealne, to powinniśmy zastanowić się nad wyborem odpowiedniej grubości pianki, która będzie amortyzować ułożone panele oraz niwelować nierówności. Dodatkowe zastosowanie folii paroizolacyjnej wydłuży jej żywotność. Jeśli nasze podłogi będą ogrzewane, powinniśmy wybrać cienkie tekturowe podkłady, które idealnie będą przewodzić ciepło. Jeśli nasze podłogi są w świetnym stanie, możemy pokusić się o zastosowanie maty korkowej czy z eko płyty. Wybór zależy od naszych indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych.

Tani Internet w Katowicach

0

Zacinająca się przeglądarka, film, który nie chce się załadować, skrzynka mailowa, której się nie da odebrać – to wszystko rzeczy, które niesamowicie irytują wielu mieszkańców. Jak do tego dodamy wysoką cenę Internetu to warto zdecydowanie pomyśleć nad zmianą dostawcy… Jak jednak znaleźć dobry i tani Internet w Katowicach?

Krok pierwszy – pomyśl, na czym Ci zależy

Dzisiaj mamy do dyspozycji naprawdę wiele przeróżnych rodzajów Internetu. Dlatego też na początek należy dokładnie przemyśleć, czego w zasadzie potrzebujemy. Jeśli ważniejsze jest dla nas super szybkie i stabilne łącze, to warto zastanowić się nad Internetem stacjonarnym. Jeśli jednak dużo podróżujemy dobrze jest zaopatrzyć się w mobilny, tani Internet w Katowicach, o którym można dowiedzieć się więcej na stronie http://katowice.dlawas.info/wiadomosci/jak-wybrac-tani-internet-w-katowicach/cid,11202,a.

Krok drugi – porównaj różne oferty

Mimo wszystko warto jednak przejść się do swojego operatora telefonu komórkowego i do spółdzielni – może się okazać, że najbardziej korzystne będzie połączenie Internetu stacjonarnego z mobilnym.

Krok trzeci – podpytaj osoby w okolicy

Aby znaleźć naprawdę dobry, tani Internet w Krakowie, warto zapytać sąsiadów, co na danym osiedlu działa dobrze. Chodzi głównie o to, że niestety czasem dany operator ma znakomitą ofertę, która jednak jakoś na naszym osiedlu ma kiepski zasięg.

Krok czwarty – przejrzyj przeglądarkę

Warto poszukać informacji o tanim Internecie w Katowicach… w Internecie! Sprawdźmy, jakie opinie mają poszczególni dostawcy Internetu. Warto zwrócić baczną uwagę, czy w komentarzach użytkowników nie pojawia się informacja o dodatkowych kosztach…

Wysyłanie paczek do Anglii

0

Obecnie możemy obserwować wzrost popularności przesyłek kurierskich do Wielkiej Brytanii. Jest to spowodowane dużą grupą Polaków mieszkających na Wyspach, ale także rozwojem polskich przedsiębiorstw.

Przesyłki zagraniczne dla firm

Tempo naszego życia nieustanie rośnie, cały czas stajemy przed nowymi wyzwaniami. W takich okolicznościach prowadzenie firmy wymaga przede wszystkim nastawienia na konkurencyjność. Dostarczanie dobrych produktów lub usług przestało być już wystarczające. Trzeba nieustannie doskonalić ofertę, a także zadbać o to, żeby wyróżnić się na tle konkurencji i dotrzeć do potencjalnych klientów. W zglobalizowanym świecie należy bez przerwy szukać nowych rynków zbytu. Współpraca biznesowa z Wielką Brytanią staje się coraz bardziej popularna wśród polskich przedsiębiorców. Wynika to między innymi z faktu, że na Wyspach Brytyjskich mieszka obecnie bardzo wielu Polaków.

W związku z rozwojem i poszerzaniem rynków zbytu firmy coraz częściej poszukują usług kurierskich w przystępnych cenach. Zainteresowaniem cieszą się przesyłki zagraniczne do Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej. Korzystanie z kuriera pozwala na negocjowanie korzystnych cen, a także gwarantuje szybki transport.

Korzystne ceny usługi

Przesyłki zagraniczne do Wielkiej Brytanii mogą obejmować standardowe listy i paczki, ale także całe palety różnych towarów. Przedsiębiorcy, którzy nadają duże ilości przesyłek zwracają bardzo dużą uwagę na koszty związane z ich dostarczaniem. Duże koszty transportu wpłyną niekorzystnie na budżet przedsiębiorstwa i spowodują, że stanie się mniej konkurencyjne. Jednocześnie firmy, które systematycznie wysyłają towary, liczą na możliwość negocjowania przystępnych ofert z firmami kurierskimi.

Interesującym rozwiązaniem, pozwalającym na zmniejszenie wydatków, jest serwis LatajacePaczki.pl. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że serwis w imieniu swoich klientów wynegocjował korzystne ceny przesyłek zagranicznych. Koszty są stałe i niezależne od ilości przesyłek. W praktyce oznacza to, że firmy dostają dostęp do wysokiej jakości usług kurierskich w cenach, które są praktycznie niemożliwe do wynegocjowania w przypadku indywidualnej umowy z kurierem. LatajacePaczki.pl współpracuje jedynie ze sprawdzonymi i doświadczonymi liderami rynku kurierskiego, co zapewnia odpowiedni poziom obsługi i terminową realizację przesyłek. Dodatkowo serwis prowadzi nadzór na wszystkimi przesyłkami, gwarantując ich bezpieczeństwo.

Jak wysłać paczkę do Anglii?

Wbrew pozorom jest to łatwe zadanie, zwłaszcza jeśli korzystamy ze strony LatajacaPaczka.pl. W celu nadania przesyłki należy najpierw podać jej dokładne wymiary oraz wagę, a następnie wybrać rodzaj transportu – drogowy lub lotniczy. Kurier przyjedzie po odbiór przesyłki od nadawcy, więc należy podać datę, w której powinien się zjawić. Następnie trzeba uzupełnić niezbędne dane adresata i nadawcy, opłacić przesyłkę i przykleić do paczki etykietę. Wszytko można załatwić w kilka chwil bez wychodzenia z domu. Cena przesyłki zagranicznej zostanie obliczona automatycznie przez system, a usługa nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. Minimum formalności sprawia, że nadawanie paczek do Wielkiej Brytanii jest proste i bardzo intuicyjne.

Szybkie przesyłki do Wielkiej Brytanii

Paczki zagraniczne często pokonują duże dystanse, jednak dzięki dobrze zorganizowanej logistyce można znacznie ograniczyć czas ich doręczenia. Szybka obsługa i dostarczenie przesyłki prosto do adresata ma dla wielu osób ogromne znaczenie. Jednocześnie nie należy lekceważyć takich czynników jak bezpieczeństwo przesyłki. Paczki nie mogą ulec zagubieniu, ani uszkodzeniu w czasie transportu, dlatego warto wybierać dobre usługi kurierskie.

Trasa Polska-Anglia cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dobre usługi kurierskie dla firm oraz dla klientów indywidualnych pozwalają na sprawne dostarczanie przesyłek zagranicznych do tego kraju. Dzięki współpracy z solidną firmą można zaoszczędzić pieniądze i zapewnić bezpieczną podróż swojej przesyłce.

Czym jest big data?

0

Big Data to bardzo popularne wyrażenie. Podstawowe informacje na jego temat znamy wszyscy, jednak czy wiemy czym dokładnie jest i w jaki sposób firmy na całym świecie wykorzystują jego potencjał?

Woda pitna w Twojej firmie a dystrybutory wody – przeczytaj koniecznie

0

Efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi to sztuka dająca mierzalne efekty. Nie trzeba być ekspertem, by wiedzieć, że stworzenie pracownikowi korzystnych warunków i przyjemnej atmosfery pracy daje w krótkim czasie wymierne efekty. Skoro w pracy spędzamy tak dużo czasu, warto zadbać by czas ten uprzyjemnić o ile to możliwe. Troska o potrzeby pracownika to klucz do sukcesu.

Czy PR to już marketing?

0

Podstawą większości działań marketingowych jest content marketing. Zmienił on nie tylko sposób postrzegania marketingu, lecz także public relations. Wiele podmiotów promujących produkty łączy PR z marketingiem i uważa ten duet za najlepsze rozwiązanie. Czy faktycznie tak jest?

Czy warto kupić komputer poleasingowy?

0

Aktualnie wiele firm decyduje się na to, by kupować sprzęt poleasingowy. Zwłaszcza w nowopowstałych przedsiębiorstwach liczy się to, by oszczędzać pieniądze na tyle, na ile to możliwe. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie kupić osprzęt używany, żeby był sprawny i funkcjonalny.

Profesjonalna obsługa księgową dla firm

0

Księgowość to usługa niezbędna w każdej firmie. Co w sytuacji, gdy prowadzisz własną działalność lub stoisz na czele firmy i nie masz możliwości samodzielnego prowadzenia rozliczeń? Nie chcesz wydawać budżetu na zatrudnienie własnej księgowej? W takim przypadku, dobrze jest skorzystać z oferty firmy zewnętrznej. Jeśli działasz w Szczecinie i okolicach, warto wówczas powierzyć sprawy księgowe Biuru Rachunkowemu ABK.

Jak zarządzać magazynami?

0

Sprawne zarządzanie magazynami jest możliwe jedynie dzięki zgodnej kooperacji doświadczonego magazyniera z odpowiednio dobranym systemem komputerowym. Wybór odpowiedniego oprogramowania najlepiej pozostawić firmowym informatykom uwzględniając przy tym jednak cechy, jakie najbardziej liczą się dla nas podczas pracy z programem magazynowym.

Program magazynowy to typowy system bazodanowy pozwalający gromadzić konkretne dane dotyczące towarów i surowców przyjmowanych do magazynu, by następnie móc je wydawać do innych działów lub sprzedawać. Niektóre programy komputerowe jak www.lomag.pl pozwalają na połączenie programu magazynowego ze skanerem kodów kreskowych. To wyjątkowe ułatwienie, które pozwala sprawdzić stan magazynowy towaru za pomocą skanera poprzez sczytanie kodu produktu, zamiast poszukiwania tego produktu na komputerze, na którym zainstalowano ów system magazynowy. Programy magazynowe pozwalają też generować dokumenty magazynowe będące fizycznym potwierdzeniem przyjęcia lub odbioru towaru.

Aby sprawnie zarządzać całym magazynem, należy przed wdrożeniem systemu zrobić porządek na magazynie – przeprowadzić inwentaryzację, określić strefy składowania poszczególnych produktów. Następnie do systemu magazynowego wprowadza się produkt po produkcie kolejne towaru wraz z ich ilością oraz innymi danymi, takimi jak data przyjęcia, termin ważności, kod kreskowy i tym podobne cechy identyfikacyjne. Pozwoli to w przyszłości sprawniej zarządzać magazynem, gdy system będzie przypominał o kończących się zapasach, nieprawidłowościach w stanie (na przykład stany ujemne), zbliżających się terminach ważności produktów, które trzeba jak najszybciej upłynnić. Intuicyjne, nowoczesne systemy magazynowe są dla doświadczonych magazynierów doskonałym narzędziem pracy, które dużo łatwiej kontrolować niż zeszyt z odręcznymi zapiskami.

Zobacz też

Mobilny system CRM

Każdemu przedsiębiorcy zależy na sukcesie jego firmy - jest to rzecz jak najbardziej zrozumiała. Dzisiaj natomiast możemy śmiało powiedzieć, że możliwości, aby go osiągnąć,...

Izolacje i pianki pod panele podłogowe

Panele są częstym gościem we wszystkich domach i mieszkaniach. Ich łatwość montażu, cena oraz cechy użytkowe powodują, że jest to najlepsze rozwiązanie. Jednak aby...

Tani Internet w Katowicach

Zacinająca się przeglądarka, film, który nie chce się załadować, skrzynka mailowa, której się nie da odebrać - to wszystko rzeczy, które niesamowicie irytują wielu...

Wysyłanie paczek do Anglii

Obecnie możemy obserwować wzrost popularności przesyłek kurierskich do Wielkiej Brytanii. Jest to spowodowane dużą grupą Polaków mieszkających na Wyspach, ale także rozwojem polskich przedsiębiorstw....

Czym jest big data?

Big Data to bardzo popularne wyrażenie. Podstawowe informacje na jego temat znamy wszyscy, jednak czy wiemy czym dokładnie jest i w jaki sposób firmy...